عسل

اثرات مهم معجون آبلیمو و عسل بر روی بدن چیست؟

آبلیمو و عسل

ترکیب آبلیمو و عسل یک ترکیب طبیعی است که فواید زیاد مثل رفع مشکلات پوستی، مشکلات گوارشی ویبوست، کاهش وزن و… است. در این روز ها افراد کمتر به فکر سلامتی خودشان هستند. و آنها بیشتر وقت خود را به کار کردن یا چیز های دیگه می گذارند. و از ورزش کردن و داشتن تحرک کمتر بهره می برند. اما در این میان ما آبلیمو و عسل را برای این افراد معرفی میکنیم هرچند که جای ورزش کردن را نمی گیرد. اما می تواند تا حدی سلامت بدن راتامین کند. و از بیماری ها جلو گیری کند.

از آبلیمو و عسل برای داشتن پوستی شفاف استفاده کنید.

آبلیمو و عسل برای پوست بسیارمفید است. زیرا ویتامین موجود در آبلیمو باعث افزایش تولید کلاژن در بدن میشود. و با این واکنش پوست صورت شفاف تر و صاف تر می شود. علاوه بر آن ترکیباتی که عسل آن ها را دارا است باعث بهبود کیفیت پوست میشود.

با مصرف این معجون شگفت انگیز وزن خود را کاهش دهید.

اگر قصد دارید که وزنتان کاهش پیدا کند و به اندامی دوست داشتنی و باب میل خودتان برسید. می توانید از این ترکیب شگفت انگیز استفاده کنید. آب و فیبر موجود در لیمو باعث می شود که اشتهایتان کم شود و هنگامی که غذا میخورید وکمتر غذا بخورید. در نتیجه بدن نیاز به انرژی پیدا میکند. و به سمت چربی های میرود که شما از آن ها رنج میبرید و در طول مدت زمان از بین میروند(التبه این ترکیب باعث بهبود روند کاهش وزن میشود و صرفا صرفا مصرف آن وزن را کاهش نمی دهد.مثلا در کنار ورزش کردن باعث کاهش وزن میشود.)

آبلیمو و عسل میتوانید مشکلات گوارشی و یبوست را به میزانی حل کند.

اگر از اختلالات گوارشی و یبوست رنج می برید دوست داری که هرچه سریعتر بهبود پیدا کنید. میتوانید از آبلیمو و عسل به عنوان داروی طبیعی استفاده کنید. آسکوربیک و اسید سیتریک موجود در این ترکیب باعث می شود که اسیدهای معده بهتر ترشح شوند. و روند هضم غذا بهبود پیدا کند. این ترکیب می تواند بیماریهای مثل زخم معده ، گاستریت و… را بهبود بخشد. علاوه بر تمام اینها خاصیت پروبیوتیکی دارد. که باعث می شود باکتری های خوب روده تقویت شوند و بهبود یابند.

اگر گلودرد دارید یا سرفه می کنید حتما از آبلیمو و عسل استفاده کنید.+ نحوه تهیه معجون

اگر سرما خورده اید یا احساس گلو درد دارید و سرفه می کنید از این ترکیب آبلیمو و عسل می‌توانید برای رفع این مشکل استفاده کنید. خود من نیز همگامی که احساس گلودرد یا سرفه می کنم. از این معجون استفاده می کنم. شب قبل از اینکه بخوابم این معجون را نوشجان میکنم و میخوابم. اگر احساس درد، در قسمت گلو دارید با این روش تهیه معجون که به شما پیشنهاد می کنم. این کار را انجام دهید:

یک لیوان آب گرم را بردارید و داخل آن  ۱ الی ۲ قاشق چایی خوری آبلیمو بریزید و سپس به آن یک قاشق چایی خوری هم عسل اضافه کنید. در نهایت آن را خوب هم بزنید و نوش جان کنید تا اثرات مثبت آن را بر روی گلوی خود ببینید.

البته شما این ترکیب را فقط درشب مصرف نکنید. تصور کنید که پزشک این عمل را برای بهبودی شما پیشنهاد داده است. و آن را چند بار در روز تکرار کنید. مانند مصرف دارو.

آبلیمو و عسل بهترین سم زدای بدن هستند.

چیزهایی که ما در طول یک روز از آنها استفاده کنیم ما را در معرض ‏ انواع میکروب ها، بیماری ها و سموم قرار می‌دهند. بدن ما به طور طبیعی در برابر تمام بیماری ها و عواملی که بدن را تحدید می کند. مقاومت می کند اما ما می توانیم با مصرف این ترکیب طبیعی باعث بهبود عملکرد سیستم ایمنی بدن شویم که این باعث افزایش سلامت بدن نیز می شود.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.