خرید عسل طبیعی با برگه آزمایش

خرید عسل طبیعی یکی از سخت ترین تصمیم خریدها می‌باشد. چون خیلی از مردم از اصل بودن یا تقلبی بودن آن سر در نمی‌اورند.
عده‌ای از فروشندگاه عسل طبیعی  از این عدم آگاهی مردم سوء استفاده می‌کنند و عسل تقلبی را به جای عسل طبیعی به آنها میفروشند.
رزن کالا یک فروشگاه محصولات محلی می‌باشد، که تمامی محصولات خود را مستقیما از کشاورزان و تولید کنندگان تهیه می‌کند. تمامی محصولات مورد بررسی قرار گرفته تا از کیفیت آن مطمعن شده سپس برای عرضه به مشتریان عزیز داخل سایت قرار می‌گیرد. 

عسل طبیعی

اطلاعات کامل در مورد عسل طبیعی

تمام چیزهایی که باید در مورد عسل طبیعی بدانید در اینجا به آن اشاره کردیم

از هزاران سال پیش از خاصیت درمانی عسل در بهبود زخم ها، سوختگی ها و التهاب استفاده می کردند، لذا این ماده غذایی در طب سنتی جایگاه خاصی دارد. عسل طبیعی بعنوان یکی از ارزشمندترین مواد غذایی به دلیل دارا بودن مواد مغذی از قبیل قندهای طبیعی، مواد آلی، معدنی، ویتامین ها و بویژه تامین بخشی از انرژی روزانه از اهمیت ویژه ای برخوردار است و علاوه بر این در طب سنتی به اثرات درمانی عسل در بیماری های گوارشی، ضعف اعصاب، سرفه و اشاراتی شده است.

منبع: نمناک

عسل طبیعی، علاوه بر شیرینی خاص، دارای مزه و طعم ویژه ای است که فقط در عسل وجود دارد و عسل های مصنوعی فاقد این نوع مزه می باشند. عسل خالص و اصل به جز مزه شیرینی، طعمی مطبوع دارد که بسته به گیاه آن فرق می کند درحالیکه عسل های نامرغوب، تقلبی، مصنوعی و صنعتی به جز مزه شیرینی چیزی ندارند. 

اگر درپوش عسل مدتی بسته باشد، هنگام باز کردن درپوش بو و رایحه مطبوع عسل طبیعی را می توانید استشمام کنید. هر نوع عسل طبیعی بویی متناسب با گل استحصال شده از آن دارد. عسلی که بوی خاصی ندارد کمی مشکوک به تقلبی است. 

عسل طبیعی به سرعت در دهان آب می شود و پس از مصرف ایجاد انرژی می کند، در حالی که عسل غیرطبیعی طعم آبنبات می دهد. 

عسل را در آب سرد بریزید خواهید دید که عسل طبیعی کاملا حالت چسبندگی خود را حفظ می کند و خیلی سخت و دیر در آب سرد حل می شود اما عسل تقلبی سریع در آب حل می شود.

یک راه دیگر برای تشخیص عسل طبیع از تقلبی اینگونه است که اگر عسل را داخل لیوان محتوی آب بریزید، چنانچه به صورت عمودی وارد لیوان پر از آب شده و در ته آن جمع شود و به سرعت حل نگردد، عسل مطلوبی است، ولی اگر عسل هنگام ریختن، در آب حل شود، از مطلوبیت و خلوص کمتری برخوردار است. 

عسل طبیعی به دلیل داشتن دیاستاز بعد از مدتی ته نشین می شود و رس می زند؛ یعنی ذرات قند عسل متبلور می شود و عسل مانند روغن نباتی سفت می شود. تفاوت آن با شکرک زدن که در مربا ایجاد می شود این است که بلورهای عسل رس زده خیلی ریز تر از بلورهای مربای شکرک زده می باشد. 

در مجموع عوامل محیطی از قبیل رطوبت، دما و ترکیبات عسل از نظر درصد بالای مواد قندی، آنزیم دیاستاز (که باعث جذب ذرات موجود در عسل و ته نشینی و کدورت آن می شود ) موجب پدیده شکرک زدگی می شوند که این خاصیت در عسل های طبیعی دیده می شود

نسبت فروکتوز به گلوکزحداقل ۰.۹
گلوکز۲۰- ۳۵ درصد
فروکتوزحداقل ۳۰ درصد
ساکارزحداکثر ۵ درصد
هیدروکسی متیل فورفورال HMFحداکثر 40mg/kg
قند احیاء کنندهحداقل ۶۵ درصد
رطوبتحداکثر ۲۰ درصد
پرولینحداقل 180mg/kg
فعالیت دیاستازی (کیفی)مثبت
فعالیت دیاستازی (کمی)حداقل 8 DN

چرا عسل طبیعی را از رزن کالا تهیه کنیم؟

مجموعه رزن کالا با بیش از ۵ سال تجربه زنبورداری در تلاش است تا بهترین محصولات محلی را با ضمانت نامه، برگه آزمایشگاه و قیمت مناسب بدست هموطنانمان در سراسر کشور برساند. در همین راستا سال ۱۳۹8 فروشگاه اینترنتی رزن کالا را راه اندازی کردیم تا بتوانیم راحت تر با شما در ارتباط باشیم. اگر به دنبال خرید عسل طبیعی یا دیگر محصولات زنبور عسل هستید در خدمت تان هستیم.

اهداف ما معرفی محصولات محلی و فراهم نمودن امکان خرید بی دغدغه و مطمئن این محصولات می باشد.

medal

ضمانت بازگشت وجه

کیفیت عسل ها کاملا ضمانت شده می باشد، کافیست مقداری از عسل را به آزمایشگاه ببرید، در صورت طبیعی نبودن ما وجه پرداختی + هزینه آزمایشگاه را برایتان واریز میکنیم.

guarantee

ارسال برگه آزمایشگاه

همراه تمام سفارشات، نتیجه آخرین آزمایش مربوط به عسل ها نیز بطور کامل خدمت تان ارسال میگردد. در این آزمایش تمام فاکتورهای کیفیت عسل و مقادیر مربوط به عسل مورد نظر مشخص شده است.

express-delivery

ارسال رایگان 3 کیلو

ارسال سفارشات سه کیلو و بالاتر به سراسر کشور رایگان می باشد. همچنین درسفارشات یک کیلویی شما فقط 15 و در دو کیلو 12 هزار تومان را می پردازید و مابقی توسط رزن کالا پرداخت می شود.

دیگر محصولات رزن کالا

گردوی تویسرکان (2)

شیره انگور (1)

سرکه سیب همدان (1)

زعفران همدان (3)

سوالات متداول

اگر از مردم عادی بپرسید چگونه میتوان عسل طبیعی را تشخیص داد راه های بسیاری از جمله تشخیص با کبریت، دستمال کاغذی و … معرفی میکنند اما واقعیت این است که هیچکدام از این روش ها صحیح نمی باشند و مبنای علمی ندارند.

بهترین و قطعی ترین راه برای تشخیص میزان خلوص عسل ، آزمایشگاه تخصصی عسل  می باشد. کافیست مقداری از عسل را به آزمایشگاه ببرید و درخواست آنالیز آن را داشته باشید. آنگاه تمام فاکتورهای مهم کیفیت عسل از جمله ساکارز، پرولین، رطوبت، گلوکز و فرکتوز را دقیقا متوجه خواهید شد.

میدانیم شما هم مانند بساری از عزیزانی که بدنبال خرید عسل طبیعی هستند، روشی سریع تر و ارزان تر میخواهید ولی باور بفرمایید هیچ روش آسانی وجود ندارد که در منزل بتوانید از آن استفاده کنید.

ما به همراه تمام عسل ها نتیجه آخرین آزمایش را خدمت شما ارسال می‌کنیم و خوشحال خواهیم شد شما نیز عسل را به آزمایشگاه ببرید. در صورتی که مشخص شود عسل طبیعی نمی باشد ما هزینه پرداخت شده بابت عسل + آزمایشگاه را تا حداکثر ۲۴ ساعت به حسابتان واریز خواهیم کرد.

هر چند مطمئنیم بعد از دریافت محصول خودتان آنقدر ذوق زده خواهید شد که دائما ما را به دوستان و آشنایانتان معرفی می کنید.

ما میخواهیم شما به محصول طبیعی دست پیدا کنید و هر تضمینی که بخواهید در خدمت تان هستیم!

امکان خرید عسل و ارسال به سراسر کشور فراهم می باشد. سفارشات جزئی از طریق پست و سفارشات عمده نیز از طریق باربری ارسال خواهند شد.

تمام سفارشاتی که تا ساعت ۸ صبح تکمیل شوند همان روز بعد از تائید حسابداری به انبار ارجاع داده شده و سپس ارسال می شوند.

هزینه ارسال سفارشات سه کیلو و بالاتر کاملا رایگان می باشد، سفارشات دو کیلویی با تخفیف هفتاد درصدی و سفارشات یک کیلویی با تخفیف پنجاه درصدی محاسبه می گردند.

برای خرید عسل طبیعی کافیست بر روی محصول مورد نظر کلیک کرده و مقدار سفارش را مشخص بفرمایید. اطلاعات و آدرس خود را تکمیل نموده و هزینه را بصورت آنلاین پرداخت نمایید. حال سفارش شما تکمیل شده و بقیه کارها را خودمان انجام میدهیم و در سریع ترین زمان ممکن عسل را به دست شما خواهیم رساند.

اگر خرید اینترنتی برایتان مشکل است و یا نیاز به مشاوره دارید کافیست تلفن را بردارید و با شماره های پشتیبانی تماس بگیرید.

محتوای آکارئون